Klapki z Naturalnym Futrem, marki IceQueen

 Gwiazdy mają słabość do oryginalnych, markowych produktów, do których należą niewątpliwie klapki z futrem naszej marki "IceQueen". Klapki z futrem nosi już Kim Kardashian, Rihanna i wiele innych gwiazd, celebrytów... Z myślą o naszych klientach tworzymy szeroki wachlarz wyboru produktów marki własnej, które gwarantują dobrą jakość oraz przystępną cenę.
New model

Zadbaj o Własne Nogi

ZAKUP MODNE KLAPKI 


Nasza kolekcja klapek z futrem marki IceQueen, których design, jakość wykonania z najlepszych naturalnych futer oraz wygoda noszenia zadowolą każdą Panią. Przyjazne obuwie dla stopy, będą bazą dla całego stroju.
Modne i Stylowe Wiele wzorów i kolorów. Klapki stają się coraz bardziej popularne - wiele znanych gwiazd i celebrytów, a także osób prywatnych ma już w swojej szafie klapki marki IceQueen. (Na indywidualne życzenie możliwość doboru futra w dowolnym kolorze) Wygodne - Zadbaj o Własne Nogi Lekkie i wygodne klapki z futrem z lisa lub norek, nadadzą modnego wyglądu każdej wiosennej i letniej stylizacji

Klapki marki IceQueen

Chcesz poczuć odrobinę wygody z samego rana? Nasze futrzane klapki z pewnością Ci ją zapewnią! Piękne, gęste futro, materiały dobrej jakości oraz oryginalny wygląd to ich atuty! Już teraz daj się oczarować słodkim, domowym klapeczkom! Kup teraz doskonałe klapki naszej marki IceQueen

Teraz, gdy są one hitem mody, możemy nosić je na co dzień, na plażę czy na spotkanie ze znajomymi. Musimy przyznać dziewczyny - że totalnie skradły nam nasze serca, prawda.

Naturalne Futro w klapkach IceQueen W naszym obuwiu stosujemy najlepszej jakości futer z lisa i norek, które są w odpowiedni sposób farbowane.