Zaloguj się   Rejestracja

W kilku krokach

Możesz sprzedawać nowe jak i używane rzeczy poprzez Facebook. Pokaż co chcesz sprzedać. Zwiększ liczbę klientow i zarabiaj lepiej! Można, także promować różne Usługi.

 

 • Twój sklep, w którym klienci są naprawdę!

  Serwis jest zaawansowanym narzędziem sprzedaży, który umożliwia każdej osobie możliwośc sprzedaży w internecie. Poprzez Nasz system, można zdobyć wielu stałych klientów z Facebook i uzyskać stałe dobre dochody, można także powiązać sprzedaż z Allegro, eBay lub w inny sposób.


 • Zaprezentuj własne produkty, usługi, markę na facebook!

  Istnieje ~ 14 milionów Użytkowników Facebook w Polsce. Istnieje ~ 1,3 miliard Użytkowników Facebook. Lojalny klient to prawdziwy skarb! Wzrost polubień, zwiększenie bazy klientów. Polecenia, polubienia produktów na Facebook, Twitterze.


 • Prosty i skuteczny system sprzedaży!

  Łatwe zarządzanie wieloma sklepami internetowymi poprzez własny pulpit nawigacyjny. Czy jest to sklep na Facebooku, lub dzieląc produkty na Facebooku i Twitterze. Produkty można sprzedawać na wszystkich głównych opcjach płatności np. paypal, karty kredytowe, bank transfer, 2CheckOut.


 • Sukces z naszymi potężnymi narzędziami marketingowymi!

  Rabaty produktów, Proste i bardzo skuteczne narzędzia sprzedaży, które pomogą Ci osiągnąć Twoje lepsze wyniki sprzedaży. Można także zapisać się do wielu Programów Partnerskich i wykorzystać system do zdobycia większych pieniędzy.